Praca - Asystentka zarządu

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska:

  • wspomaganie Zarządu w wykonywaniu obowiązków służbowych
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura Zarządu
  • archiwizowanie i nadzór nad dokumentami firmy
  • prowadzenie kalendarza spotkań
  • przygotowywanie pism i zestawień dla Zarządu
  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i sprawnego obiegu dokumentów pomiędzy Zarządem a pozostałymi komórkami firmy
  • asystowanie i pomoc we wszystkich działaniach Zarządu
Wymagania:

  • dobra znajomość języka anielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na swobodną komunikację
  • znajomość narzędzi i standardów pracy wymaganych na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność
  • kreatywność
  • umiejętność redagowania pism biznesowych i urzędowych
  • samodzielność w pracy
  • prawo jazdy
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o prace
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w nowoczesnej firmie będącej liderem na rynku
  • ciekawe wyzwania umożliwiające rozwój kompetencji zawodowych
  • dobrą atmosferę pracy w dynamicznym i pozytywnie nastawionym zespole

Czekamy na Twoje CV

Jeśli w tym momencie nie znalazłeś dla siebie ciekawych wyzwań, ale podoba Ci się firma i projekty przez nas realizowane, prześlij nam swoje CV na adres: praca@algo.com.pl.
Stale się rozwijamy i możliwe, że Twoje kompetencje jutro będą nam potrzebne.

Pracowników naszej firmy pozyskujemy w ramach rekrutacji wewnętrznej oraz zewnętrznej z zachowaniem zasady równości wszystkich Kandydatów. Wybierając nowych Pracowników zwracamy uwagę nie tylko na poziom kompetencji, ale również na motywację do podjęcia pracy oraz dopasowanie do kultury organizacyjnej naszej firmy.

Proces rekrutacji przebiega w następujący sposób:

  • Analiza aplikacji
  • Rozmowa kwalifikacyjna
  • Test techniczny
  • Wynik rekrutacji