Z przyjemnością informujemy o kolejnych zmianach w cenniku. W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi sieci i zwiększeniem własnych zasobów możemy obecnym i przyszłym klientom zwiększyć oferowane prędkości połączenia z siecią. 

Z przyjemnością informujemy o kolejnych zmianach w cenniku. W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi sieci możemy obecnym i przyszłym klientom zwiększyć oferowane prędkości połączenia z siecią. 

Miło nam poinformować Państwa o uruchomieniu nowego łącza dodatkowego do PLIX o przepustowości 1  GB. Uruchomienie nowego łącza znacząco skróci czas dostępu do sieci internet.

Pragniemy Państwa poinformować o kolejnych zmianach w cennika. Zmiana dotyczy obniżenia opłaty instalacyjnej w ofercie "Internet dla Domu" jak i "Internet dla Firmy".

Zmiana ta jest związana z rozwojem naszej firmy i współpracą z dystrybutorami sprzętu co pozwoliło zmniejszyć w/w opłaty. Mamy nadzieje, że zmiana ta zachęci wiele kolejnych osób indywidualnych i firm do skorzystania z naszych usług.

Chcielibyśmy poinformować o trwających pracach modernizacyjnych na kilku nadajnikach oraz wymianie na nowszy sprzęt. Prowadzone prace mają na celu poprawę działania Internetu jak również są związane z planowanym zwiększeniem prędkości dla wszystkich naszych klientów bez zmian w koszcie abonamentu oraz konieczności podpisywania aneksów/przedłużeń. Po zakończonych pracach poinformujemy Państwa.

Miło nam poinformować Państwa o zwiększeniu łącza dodatkowego do sieci poprzez operatora NASK do przepustowości 100 MB. Uruchomienie nowego łącza znacząco skróci czas dostępu do sieci NASK oraz innych sieci mających punkty styku z NASK oraz w przypadku awarii łącza głównego pozwoli naszym odbiorcą korzystać bez przeszkód z dostępu do sieci Internet.

Początek strony